G1238E24B FS DC24V 0.60A 120X120X38mm 2-Wire Cooling Fan 12038mm
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
06
quantity
Product details
Category
Model: G1238E24B FS Voltage: DC24V Current: 0.60A Size: 120X120X38mm Wire: 2-wire
  • Model:G1238E24B FS
  • Voltage:24VDC
  • Current:0.60A
  • Size:120x120x38mm